Autoryzowany dystrybutor
Jesteśmy jedyną Grudziądzką firmą posiadającą autoryzację na dystrybucję narzędzi marek Milwaukee, Metabo, Dewalt. Kupując u nas masz gwarancje oryginalności i wsparcia serwisowego producenta.
Projesjonalna osbsługa
Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, doskonała znajomość produktów i i ich zastosowania zapewnią Państwu bezpieczeństwo i komfort.
Bogaty asortyment
Starannie wyselekcjonowany asortyment profesjonalnych narzędzi ręcznych, akumulatorowych, wiertarek, wkrętarek, młotów udarowych, pilarek tarczowych, narzędzi pomiarowych, laserowych i wielu innych.
Gwarancja producenta
Bez pośredników, dostawców i odsprzedawców gwarantuje Państwu 100% pewność oryginalnego produktu wspieranego przez autoryzowane serwisy dystrybuowanych przez nas produktów.
Najlepsza cena
Będąc autoryzowanym dystrybutorem możemy zagwarantować najniższe ceny, najlepszą dostępność produktową i czas realizacji.

Doprowadzony do doskonałości


Korporacja Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie. Rok założenia firmy 1924. Strona firmowa: http://pl.milwaukeetool.eu/

Marka dla profesjonalistów


Metabowerke GmbH z siedzibą w Nürtingen to szczycący się wieloletnią tradycją producent elektronarzędzi, maszyn do drewna oraz firma oferująca profesjonalny osprzęt, a także szeroką gamę kompresorów i pomp. Moc, jakość, bezpieczeństwo. Strona firmowa: http://www.metabo.pl/

Mocne i niezawodne


Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie są u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzędzi profesjonalnych DEWALT. Firma jest wiodącą na rynku amerykańskim i jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie. Strona firmowa: http://www.dewalt.pl/

Ponadto w ofercie

Produkty Hitachi, Makita, Bosch i innych uznanych na rynku światowym producentów narzędzi i osprzętu . Wszystkie szczegóły oferty, zamówień i terminów realizacji przedstawia Państwu nasi specjaliści z działu handlowego.

Bogaty wybór, projesjonalizm

Posiadamy w naszym salonie firmowym bogaty wybór specjalistycznego sprzętu, dodatków, materiałów eksploatacyjnych i akcesorium. Dostępność na miejscu, bez czekania na kuriera, profesjonalne doradztwo, możliwość przetestowania, dokonania osobistej oceny przydatności to zaledwie parę naszych atutów. Sprawdź naszą ofertę. Serdecznie zapraszamy.
Kontakt

Zadaj pytanie - dział elektronarzędzia


+48 56-643-37-00